Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: wp persian option
fa: تنظیمات وردپرس فارسی

en: wp-persian news Blog
fa: نمایش اخبار وردپرس فارسی

en: wp-persian planet
fa: نمایش سیاره وردپرس فارسی

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: wp-jalali
fa: وردپرس فارسی

en: WordPress Development Blog
fa: نمایش سیاره وردپرس انگلیسی

en: Other WordPress News
fa: نمایش اخبار وردپرس انگلیسی

en: jalali archive
fa: بایگانی شمسی

en: jalali archive widget
fa: ابزارک بایگانی شمسی

en: title
fa: عنوان ابزارک

en: yearly
fa: سالیانه

en: monthly
fa: ماهیانه

en: daily
fa: روزانه

en: post by post
fa: نوشته به نوشته

en: link count(zero to unlimit)
fa: تعداد (0 برای نمایش همه)

en: show count of post (not work in post by post)
fa: نمایش تعداد نوشته‌ها (به استثنای حالت نوشته به نوشته)

en: show dropdown list (not work in post by post)
fa: نمایش به صورت لیست بازشو (به استثنای حالت نوشته به نوشته)

en: jalali calendar
fa: تقویم شمسی

en: jalali calendar widget
fa: ابزارک تقویم شمسی

en: jcalendar short name of week
fa: نمایش نام ایام هفته بصورت خلاصه

en: View posts for %1$s %2$s
fa: نمایش نوشته‌های  %1$s %2$s

en: Powered BY persian wordpress
fa: قدرت گرفته از وردپرس فارسی

en: setting
fa: تنظیمات

note: Description of the plugin/theme
en: Full Jalali calendar support for Wordpress and localization improvements for Persian/Afghan/Tajik users.
fa: پشتیبانی کامل از تقویم جلالی، محلی‌سازی و بهبوده یافته برای کابران فارسی زبان/افغان/تاجیک وردپرس.

note: Author of the plugin/theme
en: Zakrot Web Solutions (in collaboration with WP-Persian team)
fa: زاکروت، راهکارهای مبتنی بر وب - با همکاری تیم وردپرس فارسی

en: How to Display news in Dashboard
fa: چگونگی نمایش اخبار در پیشخوان

en: Visual Option
fa: تنظیمات دیداری

en: The font appear correction in Wordpress Dashboard, change font size and leading to better management of the environment.
fa: اصلاح ظاهر مدیریت شامل تغییر قلم،‌ تغییر اندازه قلم‌ها و... که منجر به زیباتر شدن محیط مدیریت می‌شود.

en: Date and time Settings
fa: تنظیمات تاریخ و ساعت

en: Dates in all parts of Wordpress turn from Gregorian to Shamsi.
fa: تاریخ تمامی بخش‌های وردپرس از میلادی به شمسی تبدیل شود.

en: Automatically turned date in posts, for example yoursite.ir/2008/04/02/post to yoursite.ir/1387/01/13/post.
fa: تبدیل خودکار تاریخ در نوشته‌ها، مثلا از yoursite.ir/2008/04/02/post به yoursite.ir/1387/01/13/post.

en: Dates in archive title become Shamsi, for example from March 2014 to Farvardin 1387.
fa: تاریخ در عنوان بایگانی مطالب به تاریخ شمسی تبدیل شود، مثلا از مارس 2014 به فروردین ۱۳۸۷.

en: The default clock set Iran / Tehran, This option configured Time difference Iran/Tehran on WordPress and your Host.
fa: ساعت پیش‌فرض ایران/تهران باشد، این گزینه به شما کمک می‌کند اختلاف ساعت ایران/تهران در وردپرس با سرور سایت شما تنظیم شود.

en: Iran
fa: ایران

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Month names according to the Iran: Farvardin, Ordibehesht, etc /Afghanistan: Hamal, Thor, etc.
fa: نام ماه‌ها مطابق با کشور ایران: فروردین، اردیبهشت و... /افغانستان: حمل، ثور و... .

en: Convert numbers to Farsi
fa: تبدیل اعداد به فارسی

en: Posts
fa: متن نوشته‌ها

en: Posts Title
fa: عنوان نوشته‌ها

en: Excerpts
fa: متن خلاصه‌ها

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Comments
fa: متن دیدگاه‌ها

en: Comments Counter
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Categories
fa: فهرست دسته‌ها

en: Writings Rule
fa: قواعد نگارشی

en: Use "٫" Instead "." As an indication of decimal numbers.
fa: استفاده از «٫» به جای «.» به عنوان نشانه اعداد اعشاری.

en: Automatically convert the Arabic letters (ي) and (ك) to Persian letters (ی) and (ک) during the intelligent searching for all possible combinations.
fa: تبدیل خودکار حروف «ي» و «ك» عربی به «ی» و «ک» فارسی در هنگام نمایش و جستجوی هوشمند برای تمامی ترکیب‌های ممکن در هنگام جستجو.

en: Specific Settings
fa: تنظیمات خاص

en: This option helps you save the settings youve selected to database when publish post, it will lower your server resource usage, this option is recommended Offer for Popular sites,
fa: این گزینه به شما کمک می‌کند تنظیمات مورد نظری که در بالا انتخاب کردید هنگام ذخیره نوشته صورت بگیرد، به این صورت میزان مصرف منابع سرور شما کمتر می‌شود، این گزینه به سایت‌های پربازدید توصیه می‌شود،

en: Note:
fa: دقت داشته باشید:

en: 1) Your configured apply only on the texts from now going to Publish.
fa: ۱) تغییرات تنها بر روی نوشته‌هایی که از حالا به بعد ذخیره می‌کنید اعمال می‌شود.

en: 2) If you choose this option changes or amendments made ​​shall be irrevocable.
fa: ۲) در صورت انتخاب این گزینه تغییرات و اصلاحیه‌های انجام شده غیرقابل برگشت خواهند بود.

en: Save Changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Show Full month name, instead Short format. like: March not MAR.
fa: نمایش نام ماه بصورت کامل، مثال: «اردیبهشت» به جای «ارد».

en: WP Jalali Options
fa: تنظیمات وردپرس فارسی

en: WP Jalali
fa: وردپرس فارسی

en: WP Jalali About
fa: درباره

en: About
fa: درباره

en: WP Jalali successful installed. please check %soptions%s
fa: افزونه وردپرس فارسی با موفقیت نصب شد. لطفا %sتنظیمات%s را بررسی نمایید.
